Pokrývačské práce

Úkolem pokrývače je umístění krytiny na již hotovou dřevěnou střešní konstrukci, kterou jsme rovněž schopni provést. Konstrukce je jedna z nejdůležitějších záruk stability celého domu, a tedy v dlouhodobém měřítku ovlivňuje jeho celkový stav.  Existují tři typy krytin, které se dají položit, a sice tvrdá skládaná (například Velmi obvyklé tašky), plátová (v rámci klempířského zaměření jsme schopni zhotovit) a měkká (šindel a jiné). Jednotlivé části se pokládají na ploché či na šikmé střechy. Kromě střechy samotné se velmi často instalují mezi krytinu střešní okna.

Aplikovaný výsledek musí bez problémů reagovat na jakékoliv podmínky vnějšího i vnitřního prostředí. Střešní konstrukce coby součást stavby a obvodobého pláště dělí exteriér a interiér budovy. Již zmíněných faktorů ovlivňujících obalovou konstrukci existuje mnoho a jejich vliv na obě prostředí je velmi zásadní. Jinými slovy, výběr střechy není v žádném případě radno podcenit.

K pokrývání naše firma vybírá všechny krytiny, které se zrovna na našem trhu vyskytují a zároveň disponujeme mnoha dobrými vztahy s dodavatelskými firmami vyskytujícími se mimo náš trh, a tedy je možné dle konkrétních požadavků našich zákazníků obstarat i další materiály, které použijeme k práci. Vzhledem k velmi rychlému transportu díky vzájemné spolupráci zabere jejich dodání na stavbu samotnou jen minimální dobu. Mimo samotný stavební proces nabízíme s ním spojenou konzultaci a poradu, pro kterou lze náš podnikatelský subjekt spojit s dodavatelskými či výrobními firmami. Díky zkušeným pohledům tak snadno získáte jistotu, že jak funkční, tak estetická stránka střechy má patřičnou úroveň. Ke každému z veškerých hotových projektů – tedy střešním krytinám a klempířským – jsme držiteli certifikátů na montáž.