Klempířské práce

Klempířství je řemeslo, které (podobně jako pokrývačské práce) zajišťuje stabilitu domu, jen trochu jiným způsobem. Jeho úkolem je v našem případě zprostředkovat a následně nainstalovat konstrukční či doplňující komponenty staveb, kterými jsou například: okapy, parapety, okapnice (v případě balkónů), oplechování komína nebo plotu. Nejde tedy v tomto případě o konstrukční stabilitu, ale hlavně o zevní oporu různých částí domu, opomenout by se neměla ani vzhledová složka věci. Výsledkem je tedy zpravidla velmi důležitý prvek každého domu, a tedy není radno podcenit jeho správný výběr a kvalitní provedení.
Kromě zhotovení nových objektů nabízíme i opravu již existujících. Pokud váš dům tedy trpí nefunkčním či poškozeným okapem, i tehdy můžeme být spolehlivou pomocnou rukou. Vzhledem k našim dlouhým zkušenostem, které trvají již přes dvacet let jsme schopni se adaptovat vůči jakýmkoliv podmínkám a požadavkům, můžete spolehnout na patřičně vysokou úroveň zpracování.
K práci používáme klasické materiály – měď, pozink, hliník, nerez a další. Odebíráme zpravidla takový materiál, který je k mání na našem trhu, ovšem existuje i možnost obstarat je na základě přání jednotlivců objednat i mimo náš trh, což díky dobrým stykům s dodavatelskými firmami nečiní sebemenší problém. Navíc je jejich převoz díky vzájemné spolupráci vcelku rychlá záležitost, a tak dodání materiálu k práci nebude dlouho trvat.
Ve chvíli, kdy si nebudete s vašimi požadavky úplně jistí, nabízíme kromě práce samotné i předcházející konzultaci či poradu. Během ní se můžeme vzájemně domluvit na ideální podobě projektu, jako veliká výhoda může posloužit možnost spojit při konzultaci náš subjekt s dalšími dodavatelskými či výrobními firmami.
Věříme, že se nám podaří zrealizovat projekt přesně podle vašich představ. O kvalitě naší práce se můžete přesvědčit mnoha fotografiemi, které mapují výsledky naší činnosti. V souvislosti s tím se rovněž hodí zmínit, že za každý z hotových projektů – v případě střešních krytin i klempířských prací – jsme držiteli certifikátů na montáž.


Warning: file(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/mickal.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi/footer.php on line 59

Warning: file(http://www.escmba.com/201805/20180503.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/mickal.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi/footer.php on line 59