O nás

Mít střechu nad hlavou? Říká se, že v životě je jen málo důležitějších věcí. Mít ji jakožto stabilní i na pohled krásnou součást domu ovšem není až taková samozřejmost. Pokud hledáte spolehlivou záruku toho, že právě ta vaše bude pevně držet po dlouhá léta, možná právě výběr naší firmy je tím správným krokem. Váš dům má díky precizně odvedené práci možnost dodat vám pocit stability a útulnosti. Nacházíte-li se ve Viganticích nebo přilehlých městech zlínského kraje, už jen čekáme, kdy budeme moci splnit všechny vaše představy.

V roce 1996 začala na trhu působit naše pokryvačsko-klempířská firma, a za tu dobu úspěšně uspokojila libovolné nároky všech klientů i postupně nasbírala řadu nových zkušeností a ujala se i tesařských prací. Věnujeme se především pokládce střech, ke které používáme veškeré krytiny, které jsou zrovna na tuzemském trhu dostupné. Jelikož máme zároveň mnoho dobrých vazeb s dodavatelskými firmami mimo náš trh, je možné dle individuálních přání našich zákazníků obstarat i jiné materiály, se kterými se dá pracovat. Jelikož je transport díky vzájemné spolupráci velmi rychlá záležitost, jejich dodání na stavbu samotnou zabere jen minimální dobu.
Kromě samotného stavebního procesu nabízíme s ním spojenou konzultaci a poradu, pro kterou lze náš podnikatelský subjekt spojit s dodavatelskými či výrobními firmami. Díky zkušeným pohledům tak snadno získáte jistotu, že jak funkční, tak estetická stránka střechy má patřičnou úroveň. Ke každému z veškerých hotových projektů – tedy střešním krytinám a klempířským – jsme držiteli certifikátů na montáž.

Jak již bylo zmíněno, kromě pokrývání se věnujeme i klempířským pracem. Tyto dvě služby se momentálně snažíme uvést do souladu kvůli časovým prodlevám. Snížit dobu prodlev se snažíme i širší spoluprácí – my jsme ji navázali s několika dalšími firmami, mezi než patří například Dřevomont AZ, držitelé ocenění za nejkrásnější dřevostavbu v r. 2008) a druhého místa v ocenění Dům roku 2008. Ke koordinaci dochází při menších stavebních úpravách či při realizacích novostaveb.